ÖZELLİKLER

1.sınıf oteller, son dakika fiyatları…

Fırsat sunan otellerimizin ve sunulan hizmetin her zaman kaliteli olmasını garanti ediyoruz. Her gün, otellerin kalan odalarına özel son dakika fırsatlarını kolayca görüntüleyebilir, dilediğiniz fırsatı kolayca satın alabilirsiniz. Aynı akşam için kalacak bir otele ihtiyacınız olduğunda ya da akşamınızı keyifli ve farklı bir deneyim haline dönüştürmek istediğinizde OtelSonDakika’yı ziyaret etmeyi unutmayın. Otel listemizi görmek için tıklayın.


Hızlı, kolay ve pratik…

En uygun otel fırsatlarını yakalamanız için her gün fırsatları takip edip, dilediğinizi kolayca uygulama üzerinden satın alabilirsiniz. Farklı oteller, farklı günlerde kalan odaları için fırsat girişi yapabilirler. Fırsat satın almak çok pratik ve kolay. Tek yapmanız gereken istediğiniz fırsatı seçerek, satın al dedikten sonra kredi kartı bilgilerinizi girmek. Kısa sürede işleminiz tamamlanır ve satın alma bilgileriniz otele gönderilir. Satın aldığınız fırsatları uygulama üzerinde Odalarım kategorisinden takip edebilirsiniz.


Dilediğiniz yerde fırsat arayın…

Lokasyonunuza göre size en yakın otel fırsatlarını görüntüleyebilir ya da belirli bir bölgeyi seçerek otel fırsatı arayabilirsiniz. OtelSonDakika’yı günlük ziyaret ederek, her gün size en yakın çevredeki otellerdeki fırsatları görüntüleyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman belirli bir bölge, bir şehir seçerek arama yapabilir ve istediğini fırsatı satın alabilirsiniz.